„O kilku miesięcy męczył mnie ból łokcia nie pomagały leki przeciwbólowe ,a na sterydy się nie zgodziłem.Ból czasami był tak silny, że nie mogłem nic chwycić w prawą rękę , a o witaniu nie było mowy, wiem że często tę dolegliwość mają sportowcy dlatego zaczęłem przeszukiwać fora w internecie na ten temat ,niestety były inormacje o leczeniu lekami przeciwbólowymi,sterydami i zabiegami chirurgicznymi ,ale ktoś opisał nową metodę tzw.fala uderzeniowa, która ma dużą 85% skuteczność.Mieszkam na Bielanach więc zacząłem szukać kogoś kto to wykonuje w pobliżu mojego miejsca zamieszkania i znalazłem na ul.Lisowskiej bardzo kameralną przychodnię rehabilitacyjną ,poddałem się 5 zabiegom ,co tydzień jeden.Panie rehabilitantki w pełni profesjonalne opowiedziały mi w czym rzecz w tym zabiegu i prosiły o cierpliwość ,a organizm się z tym upora.Byłem trochę zniesmaczony faktem, że po 5 zabiegu ból się dalej pojawiał,kazano czekać i prosze mi wierzyć około 30 dni po zabiegach wszystko wróciło do normy,ból minął ,a ja zacząłem normalnie funkcjonować.
Bardzo dziękuję wszystkim,którzy mi pomogli ,a zwłaszcza paniom rehabilitankom.
A niedowiarkom tej metody współczuje bólu,”

Pozdrawiam Jacek Renik

Bardzo udane miejsce. Wszystko na parterze ,więc łatwy dostęp osobom,którym trudno chodzić. Miłe Panie w rejestracji. Ortopedzi bardzo szczegółowo tłumaczą pacjentowi jego problem,czy dane schorzenie. Nie wiem jeszcze jak rehabilitanci ale podobno też spełniaja swoje zadania na 5+

Polecam Agata Łazarska

Z całego serca można polecać tą placówkę. Podejście do klienta jest super, wszyscy pracownicy są mili, z chęcią odpowiadają na każde pytanie i dobrze zajmują się pacjentami. W salach jest porządek, wszystko jest zadbane, nie brakuje też sprzętu rehabilitacyjnego.

Rafał Końka

Źródło Google.